Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

10 листопада 2016 р.
   ·  на головну  · 1999-2002  · досье  · архів світлин  · форум
Купол
Львів
  15:45 10-11-2016 -   Кількість кримінальних правопорушень на Львівщині зросла на 16%
  15:44 10-11-2016 -   У Львові за допомогою гіпнозу пограбували жінку
  15:44 10-11-2016 -   У "Львівській політехніці" студентам пропонують роботу
  15:44 10-11-2016 -   У Бориславі раніше судимий поранив двох чоловіків з травматичної зброї
  15:43 10-11-2016 -   На Стрийщині івано-франківець обікрав три церкви
Україна
  24:20 08-05-2015 -   Вагітну 14-річну дівчинку міліція привезла в гінекологію
  24:3 08-05-2015 -   Житомирські оперативники розкрили вбивство, замасковане під пожежу
  23:59 08-05-2015 -   На Полтавщині ревнощі чоловіка ледь не забрала життя жінки
  23:54 08-05-2015 -   Заарештована спільниця підозрюваних у вбивстві київських міліціонерів
  19:49 27-01-2008 -   A president calls Party of regions to halt speculations on the theme of NATO
Світ
  19:55 27-01-2008 -   Italian premier Romano Prodi submitted resignation
  19:54 27-01-2008 -   Brazil authority will inculcate severe approvals for the barbarian felling of Amazonkа's jungles
  19:52 27-01-2008 -   In China found a skull to which 100 thousand years
  19:51 27-01-2008 -   The Italian designer Valentino said goodbye to the world of fashion
  19:51 27-01-2008 -   On the railway station of Berlin the exhibition of memory of victims of Golokostu was opened

Німеччина катком пройшлася по Сан Маріно

Очікувано не зустрівши опору з боку збірної країни-карлика, збірна Німеччини здобула чергові 3 очки у відборі до ЧС-2018.

Чого можна було очікувати від поєдинку, в якому зустрічаються чемпіони світу та команда карликової європейської країни? Можливо, хтось і плекав у голові думки про сенсації, однак німці легко підтвердили свій статус беззаперечних фаворитів.

З перших хвилин матчу Бундестім взяли м'яч під контроль, і мало не усією командою перейшли на половину поля суперника, що призвело до взяття воріт. Вже на 7 хвилині поєдинку голом відзначився Хедіра, який отримав довгий пас з глибини, поставив корпус захиснику, і вийшов на побачення з воротарем. Голкіперу вдалося торкнутися м'яча, однак самі все ж таки проскочив повз нього, відправивши круглого у порожні ворота – 1:0.

Вже через дві хвилини рахунок подвоїв Гнабрі, знову вразивши порожню рамку. Цього разу воротарю господарів Сімончіні довелося вступити в гру, щоб вибити м'яч з-під ніг Гомеса. Дотягнутися до круглого і врятувати свою команду кіперу вдалося, однак снаряд тут же відлетів до Сержу, який відправив його за призначенням.

Третій гол у поєдинку стався вже на 32 хвилині. Створили його Гетце і Гектор. Маріо прийняв м'яч спиною до воріт, і коротким пасом запустив у штрафну площу суперника Йонаса. Останній своїм моментом скористався на сто відсотків, пробивши точно в кут, пише sportbest.info.

Природно, в першому таймі німці мали ще силу-силенну моментів для того, щоб відзначитися, в той час як Сан Марино очікувано вистачало лише на те, щоб якось захищатися. Протягом тайму м'яч ще двічі опинявся у воротах господарів, однак суддя скасував обидва голи через офсайд, в першому випадку помилково, у другому – цілком справедливо.

Після перерви малюнок гри не змінився. Німеччина атакувала і забивала гол за голом, а Сан Маріно не могли відповісти жодної осмисленої атакою. До 65-ій хвилині Гнабри і Гектор оформили дублі, і приблизно з цієї хвилини сили остаточно покинули господарів. Відчувши це, німці розійшлися по повній, і в чужій штрафній площі господарювали навіть Хуммельс з Киммихом.

Моменти біля воріт Сан Маріно виникали один за іншим, тому, до кінця поєдинку в сітці господарів побували ще три голи. Гнарби вдалося оформити хет-трик, який вийшов на заміну Фолланд також зробив те, для чого з'явився на полі, і до всіх бід Сан Марино додався ще й м'яч у свої ворота після зрізання Стефанелли.

Таким чином Німеччина передбачувано громить суперника, забиваючи 8 м'ячів, і видобуває 4 перемогу у 4 матчах відбіркового турніру. Стовідсотковий результат чемпіонів світу. Хто б сумнівався, що мундіаль в Росії не обійдеться без Бундестім.

Сан Маріно — Німеччина 0:8

Голи: Хедіра, 7, Гнарбі, 9, 58, 76, Гектор, 32, 65, Стефанеллі (аг), 82, Фолланд, 85

Сан Маріно: А. Сімончіні, Палацці, Цезаріні, Д. Сімончіні, Ф. Вітайолі, М. Берарді, Зафферані (Броллі, 83), Гаспероні, Тосі (Доменіконі, 58), М. Вітайолі (Хірш, 90+1), Стефанелли

Німеччина: Тер Штеген, Хенрікс, Кімміх, Хуммельс, Гектор, Хедіра (Горетцка, 77), Гюндоган, Мюллер, Гецте (Майєр, 71), Гнарбі, Гомес (Фолланд, 71)

Шовковський заявив про намір піти з Динамо

Голкіпер Динамо Олександр Шовковський заявив, що не має наміру продовжувати контракт з клубом.
Детальніше>>
»
Интернет-магазин модной одежды – отличная продукция по приятным ценам
Дана ЮРЧЕНКО, ПОСТУП плюс

Если вы заняты, много времени проводите на работе и не всегда можете выкроить время для шопинга, но при этом любите модно и красиво одеваться, на помощь придет наш интернет-магазин модной одежды.
  ·  Волонтеры и псевдоволонтеры: как не попасться на уловки мошенников
  ·  Как выучить английский язык быстрее и легче?
  ·  Пицца и другие блюда итальянской кухни на дом: быстро, доступно, вкусно
  ·  Зеленые насаждения в городе: для эстетики, гигиеничности и рекреации
Погляд
  ·  Політика санкцій щодо Росії залишиться незмінною – Держдеп
  ·  Противники Трампа вийшли на мітинги третю ночі поспіль
  ·  Чому українці масово продають свій бізнес і натомість купують житло?
  ·  Квартира в Броварах: что выбрать – новостройку или вторичный рынок
  ·  Платежный терминал от sg-company.com как хорошая идея для развития собственного бизнеса
  ·  Ігрові автомати онлайн як популярна розвага для дорослих і дітей
  ·  Народный депутат Сергей Тригубенко торгует с сепаратистами и скрывает в декларации свои доходы
  ·  Видеосервис собеседований, его особенности и преимущества
  ·  След Медведчука в заказной информационной атаке на кардиохирурга Тодурова вывел на политтехнолога Ульяны Супрун
  ·  Пиарщики Ульяны Супрун организовали кибератаку на кардиохирурга Тодурова,- эксперт