Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Політика.    Економіка.    Аналітика.    Росія.    США.    Точка зору.    Тема.    Крим.    Новини.    Пост-Factum.   
  Top headlines
 
5 січня 2009 р.
   ·  на головну  · 1999-2002  · досье  · архів світлин  · форум
Купол
Львів
  15:45 10-11-2016 -   Кількість кримінальних правопорушень на Львівщині зросла на 16%  
  15:44 10-11-2016 -   У Львові за допомогою гіпнозу пограбували жінку  
  15:44 10-11-2016 -   У "Львівській політехніці" студентам пропонують роботу  
  15:44 10-11-2016 -   У Бориславі раніше судимий поранив двох чоловіків з травматичної зброї  
  15:43 10-11-2016 -   На Стрийщині івано-франківець обікрав три церкви  
Україна
  24:20 08-05-2015 -   Вагітну 14-річну дівчинку міліція привезла в гінекологію  
  24:3 08-05-2015 -   Житомирські оперативники розкрили вбивство, замасковане під пожежу  
  23:59 08-05-2015 -   На Полтавщині ревнощі чоловіка ледь не забрала життя жінки  
  23:54 08-05-2015 -   Заарештована спільниця підозрюваних у вбивстві київських міліціонерів  
  19:49 27-01-2008 -   A president calls Party of regions to halt speculations on the theme of NATO  
Світ
  19:55 27-01-2008 -   Italian premier Romano Prodi submitted resignation  
  19:54 27-01-2008 -   Brazil authority will inculcate severe approvals for the barbarian felling of Amazonkа's jungles  
  19:52 27-01-2008 -   In China found a skull to which 100 thousand years  
  19:51 27-01-2008 -   The Italian designer Valentino said goodbye to the world of fashion  
  19:51 27-01-2008 -   On the railway station of Berlin the exhibition of memory of victims of Golokostu was opened  

Новини від RedTram
Рекомендуємо:  ·  · 
 
Поступ 1999-2002 рр. у попередній версії

Пост-Factum  » 

___________________________________________________________________________

Ахіллесова п'ята Московії
Російська Федерація сьогодні знаходиться в ситуації монгольської орди в ході розпаду
Гжегож Роса, Eioba, Польща
 
Росія нагадує монгольську орду в ході розпаду. Розпад Московії - це природний процес, який неможливо зупинити. Можна лише уповільнити його.

У коментарях, що оцінюють політичну ситуацію, яка змінилася унаслідок агресії Російської Федерації проти Грузії, можна зустріти твердження, що це черговий тріумф Росії - вона робить, що хоче. Решта, світу, - тільки фон. Доля Грузії і грузинів вирішена, а всі обіцянки допомогти Грузії брехливі і порожні. Але чи мають рацію ті, хто так говорить?

Російська Федерація сьогодні знаходиться в ситуації монгольської орди в ході розпаду. Лідери СРСР розуміли це і прагнули запобігти цьому в міру своїх можливостей. Вони знали, що їм не вдасться зупинити розвал СРСР, але хотіли перервати його, не допустити тотального розпаду на найдрібніші частинки. Вони вирішили повторити маневр Леніна з одностороннім перемир'ям. Якщо хто не знає, в чому полягало одностороннє перемир'я Леніна, - це щось подібне до одностороннього перемир'я Саакашвілі, тільки в набагато більшому масштабі. Цей маневр описується в звітах про подорожі і географічні відкриття: мандрівники захищаються від крокодилів, кидають з піроги в річку маленьких негренят.

Радянські лідери, щоб уникнути абсолютної катастрофи, вирішили провести контрольований вибух. Щось подібне до того, як вовк, що потрапив в капкан, відгризає собі лапу. Вони вирішили пожертвувати частиною території СРСР, щоб зберегти іншу. Ситуація була безпрецедентна, тому слід було набратися досвіду. Досвідченим полігоном були країни народної демократії, а самими ученнями - так звана осінь народів. Виявилось, що ці маневри були необхідні, тому що не все пішло згідно з планом.

Збагатившись досвідом осені народів, лідери СРСР вже спритніше відрізали ті частини, які все одно не могли утримати, і зберегли ті, які вирішили захищати від подальшого розпаду.

Московія, яка виступала у різних виявах - то царство, то СРСР, а то Російська Федерація - є геополітичною реінкарнацією монгольської орди, і доля РФ буде така ж, як орди монгольської. Розпад Московії - це природний і неминучий процес. Болісні зусилля володарів Московії затримати її розпад наперед приречені на невдачу, тому що вони штучні. Розпад Московії не можна зупинити, як не можна було зупинити розпад монгольської орди. Можна лише затримати, та й то ненадовго.

По одягу протягуй ніжки. У лідерів Московії зруйнована країна. Їм не вдалося відновити економіку. На даний момент це сировинна економіка головні надходження до бюджету - доходи від експорту газу і нафти. Це робить економіку Московії нестабільною і залежною від зовнішніх умов, особливо від технічного прогресу. Достатньо, щоб хтось винайшов сурогати нафти і газу.

Сировина грала важливу роль ще в СРСР. Саме падіння цін на нафту і газ прискорило падіння СРСР і примусило його лідерів власними руками зробити контрольований розпад. Не тільки Рональд Рейган, президент США, на смерть загнав СРСР гонкою озброєння, але і падіння цін на нафту і газ підрізало його коріння.

Ця залежність Московії від цін сировини дуже добре відома її лідерам. Вони роблять усілякі зусилля, щоб якомога більше підвищити ціни сировини. Тут не місце на повний аналіз їх методів, але можна вказати хоч би на вплив СРСР на атомну енергетику.

У 50-х і 60-х роках минулого століття атомна техніка користувалася величезною популярністю. Наприклад, готелі в Лас-Вегасі рекламували себе тим, що з балконів в їх номерах можна бачити ядерні гриби після вибухів в пустелі Невада. Лідери СРСР, використовуючи агентуру впливу, змінили ці настрої на протилежні. Люди замість того, щоб пов'язувати свої надії з ядерними технологіями, бояться їх. Лідери СРСР потрудилися як слід, наприклад, мирних демонстрантів проти ядерних технологій забезпечували зброєю, у тому числі і протитанковими гранатометами.

Дії керівників СРСР викликали у всьому світі величезне відставання в розвитку технологій. Якби атомна енергетика розвивалася на вільному ринку, сьогодні вона давала б велику частину електрики в світі, електрики дешевої і загальнодоступної. Більшість нафти перероблялися б на змащувальні масла. Нафта була б дуже дешевою. Правителі СРСР нашкодили всьому світу, зупинили прогрес, не дали можливості боротися з бідністю, вони відповідальні за те, що люди вмирають з голоду, вони заподіяли нестерпні страждання неймовірній кількості людей. Та зате виграли декілька років існування СРСР.

Якщо правителі Московії могли використовувати такі методи у минулому, слід чекати, що вони скористаються ними і зараз. Сьогодні у Московії такі самі проблеми, що і у СРСР.

Розповсюдження знань про існування технології дешевого виробництва палива призведе до падіння цін на нафту і газ, падіння доходів від їх продажу, падіння надходжень до бюджету Російської Федерації, криза бюджетна, криза фінансова, криза економічна, криза соціальна, криза політична. Штучно припинений розпад Московії продовжиться.

Якщо про це знаю я, то тим більше знають правителі Московії. Знають і протидіють. У організаціях, покликаних упроваджувати в життя технології, конкурентні по відношенню до нафти і газу, вельми сильні агенти впливу московських спецслужб. Вони явно проводять диверсії, не допускаючи впровадження технологій, небезпечних для існування Росії. Спеціалізовані журнали і адміністрація, що ухвалює рішення про фінансування досліджень, теж пронизані агентурою. А найбільш популярні ЗМІ створюють клімат, ворожий винахідникам. Створилася ситуація, аналогічна тій, що була за часів комунізму. Так само існує цензура, що цього разу має дуже специфічні цілі.

Цю інформаційну блокаду можна подолати методами, аналогічними минулій підпільній видавничій діяльності, - повсюдною суспільною активністю.

До падіння цін на нафту і газ призведе вже саме інформування громадської думки про існування нових технологій дешевого і масового виробництва рідкого і газового палива. У міру того, як ці технології проходитимуть все нові етапи впровадження, ціни падатимуть все нижче. До речі, такі технології вже існують. Їх можна розвинути і упровадити в промисловому масштабі. І це була б якнайкраща допомога Грузії, нам самим і всьому світу.


Дата публікації - 31 грудня 2008

Обговорити в форумі

Новини KІНO і Робота та Кар'єра
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...Content of Postup+
Перша сторінка
  ·  Міжусобиці в Україні дають Росії перевагу у війні газетних заголовків 
  ·  Газ до краю 
Погляд
  ·  Газ, труби і свобода  
Поступ у Львові
  ·  Львівського суддю-хабарника оголосили у міжнародний розшук 
Поступ з краю
  ·  Росія користується зимовими холодами 
Поступ у світі
  ·  Варіант "трьох держав" 
Політика
  ·  Притуплені ікла російського ведмедя  
Економіка
  ·  Розбрат і страждання 
  ·  Україна має бюджет, але він нереальний  
  ·  Credit Repair Reviews for You 
Аналітика
  ·  Нафтові чародії  
  ·  Перекритий газовий кран, тандем, війна, боротьба з кризою  
Росія
  ·  На розі Комуністичної і Леніна 
  ·  В Росії назріває буря 
США
  ·  Обамарама 
Точка зору
  ·  Криза найсильніше торкнеться Росії і України 
Тема
  ·  Пам'ятати про Голодомор  
Крим
  ·  Севастополь - російський оплот в Україні 
Новини
  ·  Преса Британії про помилки Ізраїлю в Газі  
  ·  Шість держав постраждали від скорочення постачань газу до України  
  ·  Тиск в газопроводі  
  ·  Мовчання Обами 
Пост-Factum
  ·  Ахіллесова п'ята Московії