Названо заборонені для змін налаштування смартфона

Експерт у сфері IT-технологій, автор та засновник техноблогу Pochinka blog Микита Мокєєв розповів, які налаштування смартфона не варто змінювати для його стабільної роботи. Про це він повідомив у інтерв’ю радіо Sputnik.

Мокеєв назвав заборонені для змін налаштування смартфона та порекомендував власникам гаджетів без спеціальних знань не використовувати режим розробника та root-права на смартфонах Android. «Це дає доступ до дуже вузькопрофільних програмних речей. Якщо користувач щось змінить самостійно, смартфон може перестати працювати зовсім або працюватиме зі збоями», – закликав він.

Крім того, видалення або зміна системних файлів та програм призводить до зараження телефону шкідливою програмою та її непрацездатності. Зміна регіону на гаджеті також може спричинити негативні наслідки, оскільки кожна країна має власні стандарти зв’язку.

“Варто враховувати, що в нашій країні телефон працює у певному діапазоні мережі, існують певні стандарти зв’язку, налаштування GSM, тому, змінюючи щось самостійно, можна нашкодити пристрою або просто залишитися без зв’язку”, – зазначив фахівець.

Експерт також закликав не відмовлятися від встановлення оновлень, які пропонують розробники операційної системи та додатків.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.