Пєсков назвав умови відновлення польотів на Шрі-Ланку

Росія відновить польоти на Шрі-Ланку у випадку, якщо влада країни дасть гарантії, що інциденти, подібні до затримання літака «Аерофлоту», не повторяться. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

«Для того, щоб польоти тривали, мають бути отримані якісь вагомі запевнення щодо неповторення ситуації, що трапилася зовсім недавно і днями згодом із літаком “Аерофлоту”. Тобто якщо якимось чином повністю виключити ці випадки і дати необхідні запевнення, то тоді це буде привід для нашої авіаційної влади розглянути таку можливість», — сказав представник Кремля.

Пєсков звернув увагу, що російська сторона не отримувала звернень від колишнього президента Шрі-Ланки Майтріпали Сірісени із проханням переглянути рішення про припинення рейсів. Політик заявив, що скасування рейсів стане «руйнівним для туристичної сфери острівної держави».

5 червня на Шрі-Ланці затримали виліт російського Airbus A330 у міжнародному аеропорту Бандаранаїці. За попередніми даними, це могло статися через комерційну суперечку з лізинговою компанією, якій належить літак. 6 червня заборона була знята, і літак благополучно вилетів у напрямку Росії.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.