Антивірус Windows атакував безпечні програми

Вбудований у Windows антивірус атакував безпечні програми. Про це повідомляє видання BleepingComputer.

За словами журналістів медіа, після оновлення програми Windows Defender («Захисник Windows») користувачі ОС від Microsoft поскаржилися на випадки помилкових спрацювань, що почастішали. Повідомляється, що через помилкове оновлення сигнатур фірмова утиліта могла помітити популярні безпечні програми як небезпечні програми та заблокувати їх запуск.

Згідно з повідомленнями на Reddit, у багатьох користувачів оновлена ​​версія «Захисника Windows» під номером 1.373.1508.0 вважає небезпечними браузери Google Chrome та Microsoft Edge, а також клієнт сервісу для спілкування Discord.

Пізніше інженери Microsoft підтвердили наявність проблеми та розповіли про випуск двох оновлень для вбудованого антивірусу. За словами фахівців, користувачам Windows не потрібно вдаватися до якихось дій для виправлення помилки — апдейт має встановитися автоматично. Якщо це не станеться, інженери рекомендували перезавантажити комп’ютер.

Наприкінці серпня стало відомо, що чергове оновлення Windows 10 пошкодило комп’ютери деяких користувачів. Судячи із відгуків, апдейт KB5016616 пошкодив аудіообладнання.

admin