«Померлого від COVID-19» бразильського наркобарона затримали через півтора роки

Бразильського наркобарона Серхіо Роберто де Карвалью, який нібито помер від COVID-19 у серпні 2020 року, затримали в Угорщині через півтора роки. Про це повідомляє Vice.

Великий міжнародний наркоторговець, відомий на прізвисько Майор Карвалью, до останнього часу жив на розкішній віллі під личиною громадянина Мексики Гільєрмо Флореса Діаса. Його затримали внаслідок спільної спецоперації угорських та португальських поліцейських.

У серпні 2020 року Карвалью заарештували на території Іспанії. Його впізнали, незважаючи на фальшивий паспорт на ім’я Пола Воутера. У чоловіка вилучили велику партію кокаїну. Злочинець вийшов із в’язниці під заставу, а згодом з’явилася інформація, що він помер від COVID-19. Свідоцтво про смерть наркоторговця, датоване 29 серпня 2020 року, надав владі адвокат бандита. У документі стверджувалося, що тіло бандита було кремоване.

Після уявної смерті Карвалью почав користуватися заздалегідь підготовленою третьою особою і жив під виглядом мексиканця. Іспанська влада не повірила у смерть злочинця, і в листопаді 2020 року зуміла відстежити його переміщення до Лісабона. Там поліцейські виявили фургон із 14 мільйонами доларів готівкою, які, мабуть, були виручкою з чергової нелегальної операції. У Лісабоні слід наркоторговця обривався.

admin