Дівчина дізналася про небезпечне захворювання завдяки коментарю у соціальній мережі

Мешканка Ессекса, Великобританія, більше року страждала від болю в животі і дізналася про небезпечне захворювання завдяки коментарю у соціальній мережі. Про це повідомляє Daily Mirror.

20-річна Енні Маршалл розповіла, що регулярні болі з’явилися у неї після харчового отруєння, яке сталося у березні 2020 року. Спочатку у неї діагностували інфекцію та прописали лікування. Однак лікування не допомогло, і Енні продовжувала страждати від болю під час їжі.

Через проблеми з харчуванням вона схудла майже на 13 кілограмів. Дівчина продовжувала обстеження, і через рік лікарі повідомили, що вона має гастропарез — розлад травлення, при якому погіршується функціонування м’язів ШКТ, що призводить до проблем із спорожненням шлунка.

Маршалл вступила до групи для хворих на гастропарез і поділилася невдоволенням від неефективного лікування з іншими користувачами. Її пост побачила жінка і написала їй з пропозицією перевірити, чи не має синдрому Данбара, при якому відбувається здавлювання кровоносної судини (черевного стовбура) серединною дугоподібною зв’язкою. Для людей з цим синдромом характерна втрата ваги, здуття живота, біль після їди та відсутність апетиту. Це захворювання важко визначити відразу, для цього потрібна додаткова діагностика та численні аналізи.

Тоді британка знову звернулася до лікаря, припущення незнайомки із мережі підтвердилося: у неї справді виявили синдром Данбара. Маршалл знайшла хірурга в США, який спеціалізується на цьому захворюванні, і записалася на операцію, яка відбудеться у липні.

admin