У США дворічний хлопчик випадково застрелив батька з пістолета

Дворічний хлопчик у штаті Флорида, США, застрелив батька з пістолета у спину, поки той грав у ігрову приставку. Його мати, 26-річна Марі Айала, заарештована за недбалість при зберіганні зброї. Про це повідомляє NBC News.

За даними поліції, вона забула прибрати зброю у недоступне для дітей місце. Старша дитина п’яти років розповіла правоохоронним органам, що його брат зміг знайти пістолет Glock і потім випадково вистрілив із нього. “Пістолет зберігався неправильно, він був доступний навіть для дворічної дитини, і внаслідок [халатності] сталася трагедія, яку ніхто не може осмислити”, – розповів шериф округу Оріндж Джон Міна.

Сама Айала розповіла, що інцидент стався у спальні у присутності подружжя та їх трьох дітей. «Діти не постраждали, але швидше за все вони назавжди залишаться з емоційною травмою. Мало того, що вони фактично втратили обох батьків, малюкові, який випадково вистрілив своєму батькові в спину, доведеться рости з усвідомленням того, що його дії спричинили смерть батька», — додав шериф.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.