У Польщі назвали мету на майбутньому саміті НАТО

Зміцнення східного флангу Північноатлантичного альянсу та розміщення в країні бригадної бойової групи є метою Польщі на майбутньому саміті НАТО, заявив глава національної оборони республіки Маріуш Блащак виданню Polskа The Times.

У Польщі назвали мету на майбутньому саміті НАТО

Зміцнення східного флангу Північноатлантичного альянсу та розміщення в країні бригадної бойової групи є метою Польщі на майбутньому саміті НАТО, заявив глава національної оборони республіки Маріуш Блащак виданню Polsk The Times.

Блащак зазначив, що на варшавському саміті було ухвалено рішення створити батальйонні бойові групи за участю союзних сил у Польщі та регіоні. “Ми прагнемо до прийняття рішень у Мадриді щодо подальшого нарощування їхнього потенціалу як елемента посилення стримування та оборони східного флангу НАТО”, – сказав він.

По темі:
Столтенберг запевнив у історичній значущості саміту у Мадриді

За словами глави Міноборони, Польща виступає за дислокацію додаткових військ та підвищення готовності союзних сил у разі загрози. Крім того, Мадридський саміт ще більше зміцнить глобальну координацію допомоги Україні, вважає Блащак.

Саміт НАТО відбудеться у Мадриді 28–30 червня.

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що держави-члени альянсу на саміті в Мадриді узгодять повний пакет допомоги Україні. Крім того, планується узгодити найбільше перетворення колективної оборони із збільшенням військ.

admin