Джонсон заявив про готовність піти у відставку через припинення підтримки України

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон готовий піти у відставку в тому випадку, якщо урядовці вирішать припинити підтримку України через значні економічні витрати. Про це він заявив в інтерв’ю ВВС.

«Якби я був поставлений перед фактом, що ми маємо кинути Україну, тому що [ситуація] стає надто складною і ціна підтримки українців у їхній героїчній боротьбі за свободу надто висока з погляду інфляції та шкоди [британській] економіці, я б вважав, що поступився суперечкою, і я пішов би. Але я не бачу такого», – назвав принципову причину глава уряду.

Раніше у червні більше половини жителів Британії виступили за відставку прем’єр-міністра країни Бориса Джонсона. Так, 59 відсотків учасників опитування Opinium вважають, що депутати від Консервативної партії мають проголосувати за відставку Джонсона.

Заклики піти у відставку знову і знову звучать на адресу Джонсона після того, як низка британських ЗМІ опублікувала інформацію про вечірки, що проводилися прем’єром під час локдауну через пандемію COVID-19. Політика звинуватили у порушенні карантинних заходів, щодо нього розпочали розслідування. Хоча Джонсона визнали винним у порушенні закону, він обмежився виплатою штрафу і не став залишати посаду.

admin