Японську жінку-режисера звинуватили у насильстві щодо підлеглих

Японського режисера та сценариста Наомі Кавасе звинуватили у насильстві щодо своїх співробітників та членів знімальної групи. Про це повідомляє The Hollywood Reporter. Кавасе звинувачують, зокрема, у нападі на свого підлеглого, внаслідок якого у нього опухло обличчя.

Як повідомляє видання, один із інцидентів стався у травні 2019 року на зйомках «Справжніх матерів». Помічник режисера торкнувся Кавасе, щоб вказати на проблему з кадром. У відповідь сценарист крикнула на помічника і вдарила його ногою в живіт. Після інциденту вся операторська група на чолі з Ютою Цукінагою відмовилася від зйомок.

Інший випадок нападу було відмічено у жовтні 2015 року, коли Кавасе напала на співробітника своєї продюсерської компанії в офісі у місті Нара. Жінка-режисер вдарила підлеглого, після чого повалила його на землю та продовжила бити. Інші співробітники компанії поспіхом покинули будівлю офісу.

Свідки події зазначили, що після нападу у потерпілого була опухла особа. Чоловік, який став жертвою насильства, незабаром звільнився.

Наомі Кавасе народилася 1969 року в місті Нара. Першою великою роботою режисера стала картина «Обійми» (1992). У 2007 році фільм Кавасе «Ліс скорботи» отримав гран-прі Канського фестивалю. Нещодавно режисер представила у Каннах свій новий фільм «Олімпійські ігри 2020 у Токіо. Сторона А».

Раніше стало відомо про те, що актора Стоуні Вестморленда із серіалу Disney відправили до в’язниці за домагання до підлітка.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.