Трихолог розкрила спосіб збільшити обсяг волосся

Трихолог Юлія Галлямова розкрила спосіб збільшити природний об’єм волосся. Своїми рекомендаціями вона поділилася із порталом Starhit.

За словами спеціалістки, сучасні жінки часто стикаються з погіршенням якості локонів через погану екологію, стрес та неправильний спосіб життя. Перед початком відновлення волосся вона рекомендують визначити їх стан. Так, зневоднені пасма відрізняються тьмяністю, а сухі сильно пошкодженими кінцями, уточнила експерт.

Співрозмовниця видання радить власницям сухого волосся звернути увагу на кошти з амінокислотами та керамідами. Крім того, для зневоднених слід вибирати догляд із гіалуроновою кислотою, підкреслює Галлямова. Зазначається, що згаданий компонент здатний утримувати вологу в тисячу разів більше за власну вагу.

«Молекула гіалурону обволікає кутикулу волосся, зволожує і, як наслідок, ущільнює його. Ось чому обсяг укладання, щільність волосся безпосередньо залежить від того, наскільки воно здорове», — робить висновок лікар.

У червні модні редактори порталу Bustle разом із трихологами розкрили натуральний засіб для краси волосся. За словами фахівців, за останні два роки гель алое став популярним інгредієнтом завдяки вірусним роликам у TikTok та рекомендаціям знаменитостей, таких як Кортні Кардаш’ян. «Алое зберігає пасма зволоженими та пружними. Крім того, воно заспокоює шкіру голови», — пояснила старший директор із досліджень та розробок косметичного бренду для волосся Anomaly, заснований актрисою Приянкою Чопра, Крістін Вільямс.

admin