Аутлети люксових брендів припинять роботу в Росії

Закордонні бренди-виробники люксових товарів оголосили про закриття своїх аутлетів біля Росії. Про це пише «Комерсант» із посиланням на свої джерела.

Компанія Mercury, що спеціалізується на предметах розкоші, припинить роботу аутлета в московському торговому центрі “Метрополіс” з 1 липня. Ті самі заходи торкнуться крапки в «Афімолі», проте цей факт прес-служба організації спростувала. Уточнюється, що брак асортименту не є причиною цього рішення. При цьому проблему з постачанням працівники не коментують.

За інформацією одного з джерел видання, у подібній ситуації виявилися й інші люксові ретейлери, зокрема Bosco Outlet. Проте офіційні представники зазначають, що складнощів, пов’язаних із нестачею товарів, магазини не мають і продовжують роботу в штатному режимі.

Раніше у червні представники великого італійського концерну знайшли незвичайний спосіб ввезення в Росію товарів люксових брендів, які призупинили діяльність на території країни. Іноземці запропонували постачати одяг «по частинах», тобто декларувати гудзики, пояси та інші деталі товару окремо, попередньо відрізавши їх від одягу.

admin