Розкрито зв’язок між кольором помади дівчини та її особистістю

Доктор медичних наук Моніка Вассерманн та психолог-сексолог Ієва Кубілюте з Великобританії розкрили зв’язок між кольором помади дівчини та її особистістю. Відповідний матеріал наводить видання The Sun.

За словами експертів, любительки косметичного засобу помаранчевого кольору оптимістичні та мають пристрасть до подорожей. Водночас, зазначений відтінок може свідчити про незрілість і легковажність, зазначили вони. У свою чергу, малиновий колір говорить про пристрасну, сміливу та впевнену натуру. “Малиновий, тепліший відтінок червоного, символізує рішучість і успіх, а також випромінює атмосферу чуттєвості”, – заявили спеціалістки.

Крім того, яскраво-рожевий відтінок обирають життєрадісні та енергійні дівчата, а пастельний рожевий – ознака доброго та співчутливого характеру. При цьому, на думку Вассерманн та Кубілюте, нюдовим відтінкам віддають перевагу практичні та врівноважені особистості, цегляно-червоний говорить про високу життєву активність та впевненість у собі, а бордовий — про амбітність.

Крім того, коричневі відтінки свідчать про надійність та стриманість, які в той же час можуть супроводжуватися відсутністю почуття гумору. У свою чергу, чорний колір, за словами експертів, символізує силу, елегантність та таємничість, фіолетовий — індивідуалістичність, а синій нерідко обирають сміливі та творчі особи, які при цьому можуть виявитися недружніми та неемоційними.

admin