Німеччина представила гранатомет, що «змінює правила гри»

Німецький концерн Rheinmetall представив на виставці Eurosatory у Парижі ручний гранатомет, який змінює правила гри. Автоматичний гранатомет SSW40 (Squad Support Weapon 40) можна використовувати як стрілецьку зброю, пише Defence Blog.

Виробник зазначає, що SSW 40 є першим у світі автоматичним гранатометом з магазинним харчуванням, що дозволяє вести вогонь із упором приклада у плече. Маса SSW40 можна порівняти з масою звичайної штурмової гвинтівки.

Гранатомет отримав систему зниження сили віддачі, яка дає змогу використовувати всі типи 40-міліметрових гранат, включаючи нові боєприпаси зі збільшеною швидкістю польоту Medium Velocity (MV). Ці гранати дають змогу вражати цілі на відстані до 900 метрів.

Гранатомет SSW40 оснащений інтерфейсами для підключення нових прицілів та інфрачервоних програматорів для боєприпасів з дистанційним підривом. Зазначається, що розробку SSW40 завершать у 2023 році.

По темі:
У США оцінили російський Т-90М

Раніше стало відомо, що концерн Rheinmetall презентував новий танк KF51 Panther на виставці Eurosatory. Машина, яка може стати заміною Leopard 2, отримала гармату Future Gun System (FGS) калібру 130 мм.

admin