Бредлі Купер розповів про свою залежність від кокаїну

Американський актор Бредлі Купер у ході подкасту Amazon Music розповів, що у молодості у нього була залежність від кокаїну. Його слова наводить New York Post.

Артист згадав, що проблеми почалися після того, як його звільнили із серіалу «Шпигунка», який виходив із 2001 по 2006 рік. Після цього він порвав ахілове сухожилля. За словами Купера, на той момент йому було 29 років, він страждав на низьку самооцінку, а дівчата відмовлялися знайомитися з ним.

“Я був так втрачений і пристрастився до кокаїну”, – сказав актор. Він зазначив, що в той період був у повній депресії, проте ці труднощі дозволили йому стати собою і підштовхнули до рішення змінити своє життя.

Раніше Бредлі Купер згадав, як йому довелося провести шість годин, лежачи голим у ванній на зйомках фільму «Алея кошмарів». За його словами, сцена потрапила у підсумковий монтаж стрічки. Артист заявив, що сильно нервувався через зйомки сцени, заради якої йому довелося роздягнутися, оскільки раніше йому не доводилося зніматися повністю оголеним.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.