Цінам на нафту спрогнозували різке зростання

За місяць ціна на нафту Brent може зрости до 130-135 доларів за барель. Такий прогноз зробив аналітик Фонду національної енергетичної безпеки, експерт Фінансового університету при уряді Росії Ігор Юшков у розмові зі “Известиями”.

За його словами, попит на енергоносії у світі лише наростатиме. В даний час розпочався літній автомобільний сезон. Він зазначив, що зараз зростає споживання енергії на потреби кондиціювання. Експерт додав, що таке збільшується попит у КНР, який знімає обмеження, запроваджені на тлі поширення коронавірусної інфекції.

Аналітик наголосив, що потреба в нафтопродуктах зростає, а видобуток — ні, це може призвести до їхнього подорожчання.

Начальник управління аналітичних досліджень «Універ Капітал» Дмитро Олександров у свою чергу зазначив, що ціни на нафту можуть продовжити зростання через побоювання про нестабільність поставок та ризики їх подальшого скорочення у разі розширення ембарго на відвантаження з Росії.

Раніше стало відомо, що ціна на нафту Brent злетіла до позначки вище 125 доларів за барель під час торгів 14 червня вперше з початку березня, свідчать дані лондонської біржі ICE. Вартість WTI також зростає – до 122,2 долара, на максимумі вона наближалася до 124 доларів.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.