Жінка перетворила підлітка на секс-іграшку і вирушила у в’язницю на дев’ять років.

Жителька Великобританії вирушила у в’язницю на дев’ять із половиною років за сексуальне насильство над 15-річним підлітком. Більше того, 40-річна британка народила від юнака дитину, повідомляє Daily Mirror.

За даними слідства, Сара Кембелл із Ліверпуля, графство Мерсісайд, спокусила хлопчика у 2016 році. Вони регулярно займалися сексом у її будинку, на полі для гольфу та під ковдрою, поки в тому ж приміщенні були інші люди. Звинувачення стверджувало, що британка накачувала хлопчика забороненими речовинами з метою «перетворити його на свою секс-іграшку». Щоб тримати побачення в таємниці, жінка запрошувала його до себе додому вночі або рано-вранці і просила «не світитися» на вулиці.

Через деякий час Кембелл завагітніла. Під час розслідування з’ясувалося, що батьком дитини є хлопець. За спокусу малолітнього та надання йому заборонених речовин британку засудили до дев’яти з половиною років ув’язнення.

Після оголошення вироку сержант поліції Мерсісайда Пітер Слоан сказала, що дії Кембелл травмували підлітка та вплинули на його психічне здоров’я. Зокрема йому буде складно вибудовувати довірчі відносини з дорослими в майбутньому. Суддя додав, що жінка позбавила юнака дитинства та використала його як свого секс-раба.

Раніше повідомлялося, що викладачка старшої школи зі США зайнялася сексом із 17-річним учнем і опинилася у в’язниці. Вона була звинувачена за трьома епізодами сексуального насильства над особою, яка не досягла 18-річного віку.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.