Названо кількість жителів Землі, які не вміють читати і писати

Генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азуле під час виступу на VII Міжнародній конференції з освіти дорослих назвала кількість мешканців Землі, які не вміють читати і писати. Трансляція заходу проводилася на YouTube.

“Понад 770 мільйонів дорослих людей і 126 мільйонів молодих людей у ​​світі не вміють читати або писати прості фрази”, – зазначила вона.

За словами Азуле, близько двох третин від цієї кількості становлять жінки. Вона додала, що необхідно продовжувати докладати «зусилля щодо забезпечення загального поширення освіти дорослих» та активізувати роботу у цьому напрямку.

Раніше повідомлялося, що мешканка індійського штату Керала Куттіямма навчилася читати та писати у 104 роки. Жінка народилася в сім’ї нижчого стану і хоча вона довгий час хотіла осягнути грамоту, вчитися вона почала лише у квітні цього року. “Мені завжди було цікаво, що відбувається у світі”, – зізналася Куттіямма, додавши, що дуже часто жалкувала про те, що не вміє читати і просила молодших членів сім’ї читати їй уголос газети.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.