Оновлення Windows виявилося доступним для всіх бажаючих

Користувачі старих комп’ютерів розповіли, що Microsoft запропонувала оновити свою ОС Windows 11 версії 22H2. Про це повідомляє видання Neowin.

Журналісти медіа звернули увагу на публікацію на Reddit, згідно з якою актуальне оновлення для Windows 11 виявилося доступним для всіх бажаючих. Відвідувачі майданчика відзначили, що раніше не могли оновити свої пристрої до нової ОС від Microsoft, проте через деякий час отримали пропозицію встановити апдейт.

“Мій старий Dell Optiplex 7040 з процесором i7-6700, 16 гігабайтами оперативної пам’яті, відеокартою Intel HD 530 сьогодні отримав право на оновлення”, – зазначив один із користувачів Reddit. Багато власників комп’ютерів заявили, що їхні девайси не відповідають офіційним системним вимогам Windows 11, однак отримали апдейт.

Автори медіа спробували встановити актуальне оновлення на один із старих комп’ютерів, проте зіткнулися з помилкою. З цього фахівці зробили висновок, що Microsoft пом’якшила частину вимог, або поширення оновлень між застарілими ПК сталося помилково.

У середині квітня фахівці аналітичної компанії Lansweeper з’ясували, що Windows 11 встановлена ​​менш ніж на двох відсотках ПК на базі ОС від Microsoft. Лідером ринку залишилася Windows 10, частка якої становила 80,34 відсотка.

admin