Автомобілі Tesla почали гальмувати без причини

Американські регулятори почали розслідувати випадки помилкового спрацьовування гальм на автомобілях Tesla. Про це повідомляє видання The Guardian.

Понад 750 власників електрокарів поскаржилися до Національного управління безпекою руху на трасах США (NHTSA) на те, що їхні машини почали гальмувати без причини. За словами споживачів, зазвичай автомобіль набирає ходу, але потім різко гальмує, мабуть, реагуючи на фантомні перешкоди.

У п’ятницю, 3 червня, на сайті NHTSA з’явилася інформація, що організація запросить у Tesla відгуки автовласників та всі звіти, пов’язані з помилковим спрацюванням гальм. У відомстві зацікавилися, чи траплялися внаслідок різкого гальмування ДТП, а також чи є звіти про постраждалих та заподіяння матеріальних збитків. Також у NHTSA запитують дані про те, чи працювали в цей час системи автономного управління та функція круїз-контролю.

Представники організації зажадали від Tesla надати матеріали пізніше 20 червня. Також у заяві йдеться, що компанія може зажадати продовження терміну.

Національне управління безпекою руху на трасах США займалося розслідуванням випадків різкого гальмування електрокарів Tesla у лютому. Тоді на проблеми з автомобілями поскаржилися 354 власники електрокарів.

Користувачі автомобілів Tesla розповіли про випадки помилкового гальмування під час їзди на автопілоті в листопаді 2021 року. За словами автолюбителів, машини яких почали різко гальмувати без причини, ситуація завдає їм дискомфорту.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.