Вихід рімейку «Принца Персії» зірвали

Вихід рімейку гри “Принц Персії: Піски часу” зірвали, повідомляє видання IGN.

Журналісти ігрового медіа посилаються на заяву Ubisoft. У компанії повідомили, що ремейк “Принц Персії: Піски часу” не вийде до кінця 2023 фінансового року. У компанії зазначили, що робота над відкладеним проектом продовжується, проте не змогли оголосити нові терміни виходу оновленого тайтлу.

У звіті також уточнюється, що розробку буде продовжено студією Ubisoft Montreal. «Ми пишаємося роботою, виконаною Ubisoft Pune та Ubisoft Mumbai, та Ubisoft Montreal виграє від цього. Нова команда продовжить роботу над створенням чудового рімейку», – пояснили в компанії.

У заяві йдеться, що гравці можуть скасувати попереднє замовлення на гру і повернути гроші. Представники Ubisoft пообіцяли повідомити про термін виходу тайтлу додатково.

Ubisoft не вперше скасовує реліз гри “Принц Персії: Піски часу”. Спочатку проект мали випустити в липні 2021 року, проте наприкінці 2020 року компанія перенесла терміни виходу.

Анонс “Принц Персії: Піски часу” відбувся у вересні 2020 року. Розробники уточнили, що сюжет нового «Принца Персії» залишився без змін порівняно з оригінальною грою, що вийшла 17 років тому.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.