На Samsung подали до суду через смартфони

На Samsung подали до суду за використання технології розрахунків часу автономної роботи на смартфонах. Про це повідомляє видання Android Central.

Проти корейської корпорації виступила фірма K. Mirza LLC, яка займається ліцензуванням патентів. Згідно з документами, Samsung використовує технологію, яку було винайдено та зареєстровано нідерландським НДІ Nederlandse Organisatie voor Togepast Natuurwetenschappelijk Onderzoe ​​(TNO). Опція дозволяє розрахувати час автономної роботи смартфона.

Уточнюється, що технологія базується на алгоритмі, який може спрогнозувати, як довго буде працювати на одному заряді конкретного акумулятора. Технологія аналізує поведінку користувача та визначає приблизний час автономної роботи.

«Визначення часу роботи від батареї на основі аналізу поведінки користувача є більш точним, ніж, наприклад, проведення виробником безлічі трудомістких тестів під час розробки продукту», — зауважили позивачі.

За словами журналістів, з проблемою можуть зіткнутися й інші виробники смартфонів, які використовують подібну технологію – наприклад, Google та Xiaomi. У заявці уточнюється, що цей алгоритм використовується лише у старих версіях Android. Автори медіа звернулися по коментар до Samsung, але не отримали оперативної відповіді.

Наприкінці травня стало відомо, що на Samsung можуть подати до суду у Бразилії. Місцеві органи захисту прав споживачів зафіксували негативну реакцію користувачів на той факт, що компанія перестала комплектувати смартфони, що продаються в регіоні, без зарядника.

admin