Apple представила нове покоління MacBook Air

Корпорація Apple у рамках презентації на WWDC 2022 представила нове покоління MacBook Air із ARM-процесором M2. Трансляція події доступна на YouTube.

Ноутбук отримав новий дизайн у стилі MacBook Pro із прямими гранями та вирізом під фронтальну камеру в екрані. MacBook Air отримав 13,6-дюймовий дисплей з яскравістю до 500 ніт та порт зарядки MagSafe з двома портами USB-C. Він швидше за минуле покоління на 20 відсотків, а в порівнянні з поколінням на процесорах Intel продуктивність зросла в п’ять разів. Від одного заряду ноутбук працює 18 годин.

У комплекті з ноутбуком постачається новий блок живлення з додатковим роз’ємом USB-C для підключення аксесуарів.

Чіп M2 створений за п’ятинанометровим техпроцесом і має 20 мільярдів транзисторів. Чіп підтримує 24 гігабайти єдиної пам’яті (об’єднаний блок пам’яті для процесора та графічного ядра). Чіп має восьмиядерний процесор та десятиядерне відеоядро. У тестах продуктивності він швидший на 18 відсотків, графіка стала на 35 відсотків швидше. Чіп також встановлять у 13-дюймовий MacBook Pro.

Наприкінці березня стало відомо про відмову Apple продавати в Росії новий iPhone SE, Mac Studio та оновлений iPad Air. Раніше на початку місяця компанія зупинила продаж товарів у Росії і перестала експортувати свою техніку.

admin