Росіян попередили про дефіцит квитків на автобуси до Криму та Краснодарського краю


Туроператори повідомили про дефіцит місць на автобусні тури на південь Росії у червні

Туроператори попередили російських мандрівників про дефіцит місць, що насувається, на чартерні автобусні тури, що прямують на чорноморські курорти Криму і Краснодарського краю.

Так, у прес-службі «Інтурист» розповіли, що глибина бронювань путівок на південь Росії сягає другої половини серпня. «На червень майже все продано. Вартість тижневого автобусного туру із заїздом на початку липня на двох складає від 27,7 тисяч рублів у тризірковому готелі Анапи та від 29,8 тисяч рублів на сім ночей з розміщенням на базі відпочинку в Криму», – додали в турфірмі. У вартість відпочинку входить квитки на автобус з Москви до пункту призначення та назад, трансфер та проживання у готелі з вибраним типом харчування.

Автобусні тури пропонує туроператор «Дельфін», також у компанії можна забронювати тільки переїзд. Подорож в Анапу, наприклад, обійдеться одному туристові чотири тисячі рублів в один бік, в Алушту – п’ять тисяч рублів. Час у дорозі до Анапи становить близько 22-24 годин, у Крим – 25-27 годин залежно від завантаження дороги.

Раніше російських туристів попередили про дефіцит місць у готелях Сочі на початку літнього сезону. Так, сочинські готелі та санаторії на початок червня заповнені в середньому на 80 відсотків. При цьому зазначається, що вільних місць у популярних об’єктах розміщення до кінця літа вже немає.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.