Apple розкрила застарілі пристрої

Apple розкрила перелік пристроїв, які не отримають нові версії операційних систем (ОС). Про це повідомляє сайт компанії.

Як випливає з матеріалів Apple, iOS 16 буде доступна на всіх смартфонах бренду, починаючи з iPhone 8 та 8 Plus та iPhone SE другого покоління. З цього випливає, що нова ОС не вийде для представлених у 2016 році iPhone 7 та iPhone SE першого покоління. Таким чином, у компанії фактично підтвердили, що дані апарати вважатимуться застарілими.

Анонсовану в перший день Worldwide Developers Conference (WWDC) iPadOS 16 отримають iPad п’ятого покоління, iPad mini п’ятого покоління, iPad Air третього покоління та новіші девайси, а також всі iPad Pro. Представлену на тому ж заході watchOS 9 можна буде встановити на весь смарт-годинник, починаючи з Apple Watch Series 4.

Нова версія macOS під назвою Ventura буде доступна для скачування користувачам iMac та iMac Pro 2017 року, MacBook Pro 2017 року, MacBook Air 2018 року, Mac Pro 2019 року, Mac Studio 2022 року, Mac mini 2018 року, MacBook 2017 року та новіших комп’ютерів Apple.

Бета-версії iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9 та macOS Ventura опинилися в мережі відразу після анонсу ОС. Публічні версії операційної системи будуть доступні користувачам до кінця року.

На презентації, присвяченій першому дню WWDC, Apple представила нову версію MacBook Air. Ноутбук отримав новий дизайн у стилі MacBook Pro, 13,6-дюймовий екран, процесор M2, порт зарядки MagSafe, два порти USB-C.

admin