Сім місяців тренувань змінили блогерку до невпізнання

Блогерша з Австралії змінилася до невпізнання через сім місяців активних тренувань і збентежила шанувальників швидкими змінами на вигляд. На TikTok відео дівчини звернуло увагу видання Daily Star.

Клер із нікнеймом cbailzfit розповіла, що протягом семи місяців готувалася взяти участь у змаганнях з фітнес-бікіні, тому регулярно відвідувала спортзал. На розміщених у мережі кадрах дівчина продемонструвала, як її тіло виглядало до початку тренувань, а потім кінцевий результат роботи в спортзалі. У першому випадку вона позувала в облягаючих топі та шортах, окулярах та босоніжках на високому підборі. На кадрах було видно округлий живіт блогерши, складки в області талії та її бліда шкіра, вкрита татуюваннями. У другому — модель постала на сцені спортивного конкурсу у червоному бікіні та без малюнків на тілі. При цьому вона мала струнку фігуру і добре розвинену мускулатуру.

Дівчина пояснила, що зайняла у змаганнях четверте та п’яте місця, обійшовши суперниць. Однак через сильні зміни у зовнішності користувачі мережі не повірили, що на відео зображена та сама людина. Вони вирішили, що замість себе блогерша зняла іншу учасницю конкурсу. На доказ зворотного австралійка виклала закулісне фото, де вона позувала з татуюваннями, які не було видно під час виступу через яскраве світло і щільний шар штучної засмаги.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.