Названий спосіб вибрати корисне морозиво

Дієтолог, співробітник Центру естетичної косметології Олена Соломатіна розповіла, як купити корисне морозиво.

Соломатіна назвала спосіб вибрати корисне морозиво та порадила дивитися на його ціну, склад, калорійність та зовнішній вигляд. За її словами, дешевий продукт не може бути якісним, оскільки собівартість, наприклад, молока є досить високою. “Звертаємо увагу на дорожче морозиво”, – закликала вона.

При виборі десерту також слід читати склад, краще віддавати перевагу максимальному натуральному морозиві. Якщо в ньому містяться пальмові олії, невідомі барвники та ароматизатори, то не варто купувати такий продукт. Експерт порекомендувала не їсти вафельну склянку: «як правило, це трансжири».

«Обов’язково слід дивитися на форму морозива. Якщо ми бачимо, що морозиво м’яке, або якщо воно пом’ялося, значить воно розмерзлося. У морозиві, що підтанув, можуть розвинутися бактерії, які згодом, навіть при повторному заморожуванні, потраплять у шлунок», — попередила фахівець.

Дієтолог назвала сорбет найкращим варіантом морозива, оскільки він приготований з натурального соку та пюре фруктів та ягід. Цей десерт також легко зробити в домашніх умовах, щоб він став корисним. «Але потрібно знати міру, адже навіть у натуральному продукті може бути багато цукру», — наголосила Соломатіна.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.