Перераховані проблеми нового продукту Apple


Apple відклала анонс гарнітури альтернативної реальності до 2023 року. Про це повідомляє видання The New York Times (NYT).

Як стало відомо інсайдерам, під час розробки шолома віртуальної та доповненої реальності Apple звернула увагу на нестачу програм. За словами аналітиків, щоб стати популярною, на платформі мають з’явитися різноманітні програми, що «виходять за межі нішевого світу відеоігор».

Також журналісти перерахували інші проблеми нового продукту. Джерела NYT розповіли, що ранні спроби створити прототип пристрою з підтримкою VR та AR не увінчалися успіхом через низьку обчислювальну потужність обладнання та процесора. Крім того, проблеми з акумулятором змусили Apple відкласти реліз гарнітури до 2023 року.

За словами трьох людей, знайомих із ситуацією, Apple залучила для створення відеоконтенту для влаштування альтернативної реальності кількох голлівудських режисерів — наприклад, Джона Фавро. Представники Apple та Фавро відмовилися коментувати цю інформацію виданню.

Фахівці медіа зазначили, що запланований на 6 червня захід WWDC 2022 буде присвячений в основному операційним системам та сервісам. Також Apple може уявити нове покоління ноутбука MacBook Air.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.