Садівник запропонував вірний спосіб позбутися мурах у саду без пестицидів

Садівник та власник компанії з продажу садового інструменту Flourishing Plants Джей Лі назвав вірний спосіб позбутися мурах у саду без пестицидів. Його порада наводить видання Express.

За словами експерта, у боротьбі з мурахами може допомогти проста приправа – чорний перець. «Чорний перець – природний антибактеріальний засіб для рослин. Вторинні метаболіти приправи використовують як інсектицид та антибактеріальний препарат», – розповідає Джей Лі.

За допомогою приготовленого на основі чорного перцю та води спрею, продовжує він, можна позбутися і грибкових заражень рослин. «Увібравшись у ґрунт, розчин захищатиме від комах, їх личинок, від мурах», — запропонував органічний засіб експерт.

Раніше професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології РНДМУ імені М.І. Пирогова Олександр Бронштейн назвав способи захиститися від паразитів під час відпочинку на дачі чи природі за містом. За словами лікаря, людям, які відпочивають на природі, заборонено ходити босоніж і лежати на траві без підстилки.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.