Названо терміни виходу iPhone з USB-C


Комітет Європейського парламенту з внутрішнього ринку та захисту прав споживачів наголосив на термінах впровадження єдиного порту зарядки для гаджетів, що продаються в Європі. Про це повідомляє видання The Verge.

Уточнюється, що представники Комітету досягли домовленості у законопроекті. За угодою, всі смартфони та інші електронні пристрої, що продаються на території Європейського Союзу, мають бути оснащені роз’ємом USB-C не пізніше осені 2024 року. Члени Європарламенту обрали як єдиний порт USB-C наприкінці квітня.

За оцінкою журналістів видання, закон насамперед зачепить Apple, яка продовжує випускати смартфони з пропрієтарним роз’ємом Lightning. У зв’язку з цим автори назвали терміни виходу першого iPhone з універсальним портом – осінь 2024 року. Ймовірно, їм виявиться iPhone 16.

“Сьогодні ми зробили загальний зарядний пристрій реальністю в Європі!” – Заявив для преси представник Європарламенту Алекс Агіус Саліба. У повідомленні йдеться, що запровадження єдиного стандарту спростить користування гаджетами. «Правило поширюється на всіх та кожного. Він не застосовується проти будь-кого», — відповів комісар з внутрішнього ринку ЄС Тьєррі Бретон на питання про те, чи є новий закон мірою обмеження Apple.

У середині травня журналіст Bloomberg Марк Гурман зазначив, що Apple почала тестувати смартфон із роз’ємом USB-C. Основною причиною випуску iPhone з новим портом Гурман назвав рішення Європарламенту про вибір USB-C як єдиний інтерфейс для техніки.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.